Pro menší i velké
zakázky
Ať už potřebujete nalakovat jeden unikátní výrobek, nebo celou sadu sériových produktů. Tryskáme a lakujeme díly i o délce přes 30 m,
šířce do 4,5 m a váze do 30 t.
Služby
od A do Z
Od předúpravy povrchu tryskáním po vlastní průmyslové lakování. Antikorozní a protipožární nátěry. Duplexní povlaky s nejdelší protikorozní ochranou.
Vždy vám dobře
poradíme
Navrhneme optimální nátěrový systém s ohledem na druh materiálu, korozní prostředí a vaše požadavky. A pečlivě ho na výrobky aplikujeme.

Služby lakovny Hustopeče

Duplexní povlaky

Kombinované povlaky žárového zinku a nátěrové hmoty zaručují dlouhotrvající antikorozní ochranu. Vydrží 1,5 až 2,3× déle, než je součet samostatných životností zinkování a nátěru.
Více o duplexních povlacích

Protikorozní i protipožární nátěry

Pracujeme s velkým množstvím typů nátěrových hmot dle potřeby výrobku a požadavků zákazníka. Od základních 1K a 2K nátěrů až po vícevrstvé systémy organických, vodou ředitelných hmot. Nátěrové hmoty jsou aplikovány metodou airless pomocí zařízení Graco King a Wiwa Herkules.

Tryskání

Tryskání ocelových dílců, svařenců i konstrukcí připraví povrch na aplikaci nátěrových hmot. Tryskání provádíme v různé intenzitě dle potřeby následující úpravy. Při procesu dochází ke sjednocení a zdrsnění povrchu – k odstranění stop po obrábění, k vyhlazení svárů, odmaštění, k odstranění dřívějších povlaků, případně povrchové i hloubkové rzi.

Třívrstvé povlakování Moravský Písek

Třívrstvé povlakování ocelových trubek polyetylénem

Nejtrvanlivější antikorozní ochrana ocelových trubek pro rozvody plynu a kapalin v zemi. Jako jediní v ČR i SR provádíme v Moravském Písku průmyslové povlakování polyetylénem pro trubky o průměru 18–133 mm a délce 5–12,5 m.
Více o třívrstvém povlakování
magic-wandusersthumbs-upcross