SIGNUM Hustopeče

To správné místo pro váš projekt
ŠPIČKOVÁ KVALITA
ZINKOVÝCH POVLAKŮ

Zinkujeme v souladu s evropskou normou ČSN EN ISO 1461 a celý proces odpovídá nárokům systému managementu kvality ČSN ISO 9001:2015. Jsme držiteli i dalších oborových certifikátů.

NEJKRATŠÍ
DODACÍ LHŮTY
Naše zinkovny pracují ve 3směnném provozu. A zinkujeme i o víkendech. Když k tomu přidáte vybroušené procesy a efektivní logistiku, znáte důvody, proč svou pozinkovanou ocel budete mít vždycky čas.
VÝJIMEČNÁ
PÉČE
Chráníme vaši ocel na desítky let dopředu. Ročně pozinkujeme přes 100 000 tun oceli pro 7000+ zákazníků. Naše ocelové konstrukce bezpečně drží významné stavby po celém světě.
VYLADĚNÝ
SERVIS

Posouzení zakázky přímo u vás v továrně nebo dílně. Technologické poradenství. Individuální cenová kalkulace zdarma. Na přání zajistíme také svoz oceli do našich zinkoven a dopravu hotové zakázky k vám či přímo na stavbu.

OD ŠROUBKŮ
AŽ PO KONSTRUKCE

Nezaskočí nás žádná zakázka. Složitost, ani objemem. Zinkujeme od roku 1991. V zinkovnách máme vany o délkách od 3,8 do 12 metrů. Drobný spojovací materiál zinkujeme ve velkokapacitní odstředivé žárové zinkovně v Hustopečích.

ZINKOVÁNÍ A LAKOVÁNÍ
NA JEDNOM MÍSTĚ

Nátěry a nástřiky na pozinkovanou ocel. Zhotovujeme duplexní povlaky, které výrazně násobí životnost protikorozní ochrany. Nabízíme také protipožární nástřiky, které zvýší odolnost vašich konstrukcí proti vysokým teplotám.

Vyrábíme pro vás různé typy ocelových konstrukcí

Realizujeme zakázky od 1 do 1000+ tun

Ocelové
konstrukce budov

Vyrábíme nosné i nenosné stavební konstrukce pro obytné, občanské, dopravní, průmyslové i zemědělské stavby a objekty. Dokážeme zhotovit prostorovou i rovinnou konstrukci téměř jakékoli velikosti.
Realizovali jsme řadu unikátních montovaných i kombinovaných příhradových konstrukcí, které spolehlivě plní funkce stropní/
střešní, stěnové nebo mostní konstrukce.

Konstrukce
ocelových hal na klíč

Na zakázku vyrábíme konstrukce montovaných hal pro různé sektory a účely. Ať jsou to sportovní, výrobní, skladové nebo zemědělské haly. Haly určené pro obchodní centra, autoservisy a různá průmyslová využití.
Na přání zákazníka zajistíme kompletní dodávku haly na klíč včetně základních stavebních doplňků, jako jsou opláštění, vrata, dveře, okna, světlíky, prosvětlovací pásy a další prvky.

Technologické a další ocelové konstrukce

Vyrobíme pro vás různé konstrukční součásti průmyslových linek, jeřábové dráhy, obslužné plošiny, přístupové rampy a lávky, schodišťové konstrukce, potrubí a energetické mosty, skladové ocelové konstrukce, regály a další.
Kde a jak konstrukce vyrábíme

Rádi vám poradíme

Když zakázku potřebujete probrat s odborníkem.
info@signumcz.com
cross