Která společnost vás zajímá?

SIGNUM spol. s r.o.

Služby:
  • žárové zinkování
  • výroba ocelových konstrukcí
  • lakování
  • třívrstvé povlakování
Naše společnost provozuje na Moravě a v Čechách 6 žárových zinkoven, velkokapacitní zinkovnu pro odstředivé žárové zinkování a také vlastní lakovnu. Každý rok zinkujeme pro 7000+ zákazníků.

V Hustopečích u Brna vyrábíme různé typy stavebních konstrukcí, ocelové montované haly a technologické konstrukce pro průmyslové, energetické, dopravní a zemědělské provozy. Naše ocelové konstrukce nejdete v Londýně, Lyonu, v Miami, Kataru nebo kousek od jižního pólu. Každý měsíc vyrobíme konstrukce o hmotnosti až 1200 tun.

V závodě v Moravském Písku provádíme třívrstvé povlakování trubek polyetylénem.
V našich závodech pracuje celkem 500 zaměstnanců.
Právě jste na webu SIGNUM spol. s r.o.

ELV Slovakia s.r.o.

Služby:
  • výroba příhradových stožárů
  • rozvodní a svodidlových systémů
  • žárové zinkování
ELV Slovakia s.r.o. je třetím největším výrobcem příhradových stožárů vysokého napětí v Evropě. Asi 90 % stožárů stojících na Slovensku a téměř 50 % stožárů v ČR jsme vyrobili v Žilině, v centrále společnosti. ELV Slovakia má významný podíl i na německém trhu příhradových stožárů.
Další divizí společnosti je výroba rozvodní pro vedení elektřiny a dalších ocelových konstrukcí.
ELV Slovakia dodává kvalitní svodidlové systémy v licenci rakouské firmy VoestalpineKremsGmbH. Svodidla od ELV Slovakia lemují stovky kilometrů slovenských dálnic a rychlostních komunikací.
Společnost na Slovensku provozuje 3 žárové zinkovny. V Žilině, v Prievidzi a v Humenném.
V ELV Slovakia pracuje stabilně kolem 300 zaměstnanců.
Jít na ELV Slovakia

ADRIACINK d.o.o.

Služby:
  • žárové zinkování
Společnost Adriacink je žárová zinkovna ve Splitu. Je jednou ze dvou žárových zinkoven působících na chorvatském trhu. Spolehlivost, kvalitní práce a plnění dohodnutých termínů zinkovacích zakázek, jsou důvodem, proč je čím dál tím více ocelových výrobků vyrobených v Chorvatsku pozinkováno právě u nás ve Splitu.
Jít na ADRIACINK

NFS CINK d.o.o.

Služby:
  • žárové zinkování
Společnost NFS CINK provozuje naši druhou chorvatskou zinkovnu. Jedna z největších zinkoven v zemi se nachází ve vnitrozemí, 25 km od Záhřebu ve městě Dugo Selo. Díky své strategické poloze a blízkosti hranic se Slovinskem zinkují v Dugo Selo nejen tuzemští výrobci.
Jít na NFS CINK
cross