ŽÁROVÉ ZINKOVÁNÍ SIGNUM

Chráníme vaší ocel před korozí. Žárové povlaky zinku vydrží až 80 let.
Dobře vypadají, jsou ekonomicky výhodné a šetrné k životnímu prostředí.

JAK POSTUPOVAT

KDYŽ CHCETE POZINKOVAT VÝROBEK?

Změřte si délku, šířku a hloubku největších dílů vašeho výrobku.
Bude se Vám to hodit při výběru vhodné zinkovny.

Přečtěte si návod Jak připravit materiál k zinkování. Dejte si pozor na to, že šířka a hloubka mají vliv na to, jak budete materiál připravovat.
Jděte na stránku Chci pozinkovat výrobek nebo kontaktujte nejbližší zinkovnu, která má dostatečně velkou vanu.
Chci pozinkovat výrobek

SPECIÁLNÍ ZINKOVACÍ SLUŽBY

PRO DROBNÉ SOUČÁSTI

ODSTŘEDIVÉ
ŽÁROVÉ ZINKOVÁNÍ

Vhodné pro zinkování šroubů, třmenů, matic, podložek, čepů a dalších ocelových dilců. Odstředění materiálu po vytažení ze zinkovací lázně zajistí rovnoměrný povlak bez vlivu na funkčnost jednotlivých součástek. Vyhnete se tak dodatečnému řezání závitů a dalším úpravám.
ZINKOVNA MORAVSKÝ PÍSEK
ZINKOVNA HUSTOPEČE
PRO ATRAKTIVNÍ VZHLED

PASIVACE
PROTI BÍLÉ RZI

Konzervace neboli pasivace zinkového povlaku proti bílé rzi umožňuje uchovat dlouhodoběji vzhled čerstvě pozinkovaného materiálu a chrání povlak před oxidací.
PRO NEJDELŠÍ ANTIKOROZNÍ OCHRANU

DUPLEXNÍ
POVLAKY

Kombinované povlaky složené z žárového zinkování a povlaku nátěrových hmot. Mají až 2,3× delší životnost ochrany proti korozi než součet životností zinkové vrstvy a laku. V našem Hustopečském závodu disponujeme moderní velkokapacitní lakovnou, kde si na vaše pozinkované výrobky můžete nechat duplexní ochranu nanést.
ZINKOVNA HUSTOPEČE
ZINKUJEME PRO

7000+ ZÁKAZNÍKŮ ROČNĚ

ŠPIČKOVÁ KVALITA
ZINKOVÝCH POVLAKŮ

Zinkujeme v souladu s evropskou normou ČSN EN ISO 1461 a celý proces odpovídá nárokům systému managementu kvality ČSN ISO 9001:2015. Jsme držiteli i dalších oborových certifikátů.

NEJKRATŠÍ
DODACÍ LHŮTY
Naše zinkovny pracují ve 3směnném provozu. A zinkujeme i o víkendech. Když k tomu přidáte vybroušené procesy a efektivní logistiku, znáte důvody, proč svou pozinkovanou ocel budete mít vždycky čas.
VÝJIMEČNÁ
PÉČE
Chráníme vaši ocel na desítky let dopředu. Ročně pozinkujeme přes 100 000 tun oceli pro 7000+ zákazníků. Naše ocelové konstrukce bezpečně drží významné stavby po celém světě.
VYLADĚNÝ
SERVIS

Posouzení zakázky přímo u vás v továrně nebo dílně. Technologické poradenství. Individuální cenová kalkulace zdarma. Na přání zajistíme také svoz oceli do našich zinkoven a dopravu hotové zakázky k vám či přímo na stavbu.

OD ŠROUBKŮ
AŽ PO KONSTRUKCE

Nezaskočí nás žádná zakázka. Složitost, ani objemem. Zinkujeme od roku 1991. V zinkovnách máme vany o délkách od 4 do 12 metrů. Drobný spojovací materiál zinkujeme ve velkokapacitní odstředivé žárové zinkovně v Hustopečích.

ZINKOVÁNÍ A LAKOVÁNÍ
NA JEDNOM MÍSTĚ

Nátěry a nástřiky na pozinkovanou ocel. Zhotovujeme duplexní povlaky, které výrazně násobí životnost protikorozní ochrany. Nabízíme také protipožární nástřiky, které zvýší odolnost vašich konstrukcí proti vysokým teplotám.

CO VŠECHNO ZINKUJEME?

Vše, co zinkovat jde. Sériové produkty i jednotlivé kusy. Stavební ocelové dílce, polotovary i koncové výrobky, které potřebují trvanlivou a spolehlivou ochranu proti korozi.

Ať už jsou to trakční stožáry či stožáry veřejného osvětlení, těžké profilové konstrukce montovaných hal, stavební plošiny, konstrukce zábradlí a balkónů, přívěsné vozíky, vrata, brány, ploty, rozvodny, lavičky nebo třeba umělecká díla z oceli.

cross